Mimari Fotoğraf Çekimleri

Mimari fotoğraf çekimleri her çekim konusunda olduğu gibi daha önceden çekimi yapılacak yapıtın konumu incelinerek perspektif açısı, ışık ve çevre temizligi notları ve çekim saatları tespit edilir. Program dahilinde yapıtın estetik açıdan gündüz iç ve dış mekenları, akşam iç ve dış mekanları çekilir. Daha sonra photoshop desteği ile, çekim sırasında engellenemiyen kirlilikler rötüşlanır, keskinlik, kontrast, perspektif ve renk ayarları yapılır.

 
Thumbnail Image 1
Thumbnail Image 1

SOYAK SİESTA

İzmir'de "365 gün tatil köyü" yaşantısı sunarak yeni nesil yaşam anlayışının temsilcisi olan Soyak Siesta'da 1.Etap satışlarımız tamamlandı..Atatürk Mahallesi Karşıyaka İZMİR

Thumbnail Image 1

AKSOY RECIDENSE

Alsancak Kıbrıs Şehitleri, 1476 Sok. No:2, Konak/İzmir

Thumbnail Image 1

Lider İnşaat

Lider İnşaat, insanlığa hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.

Thumbnail Image 1

MK Mimarlık

Mimar Metin Kozlu tarafından 1993 yılında kurulan mimarlık ofisimiz, kurulduğu yıldan itibaren konut,idari bina, okul,hastane gibi projelere imza atarak pek çok profesyonel tecrübe edinmiştir.

  

Thumbnail Image 1

Sökmen Mimarlık

SÖKMEN Mimarlığın temelleri 1984 yılında atılmış ve bugünkü kimliğine 1993 yılında kavuşmuştur. Şirket olarak kaliteli ve süratli iş yapmak başlıca prensibimizdir. Bu konuda yıllarca hiç yılmadan ve prensiplerimizden ödün vermeden yurdumuzun her bölgesinde inşaatlara imza attık.

Thumbnail Image 1

Yamaç Evler

Yamaç Evler, Ulukent metro istasyonu ve yapımı süren otoyol girişine 5 dakika uzaklıktadır. Normal trafik akışında Karşıyaka'ya 20 dakika, Alsancak'a 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Carrefour, Kipa, EGE Park gibi alışveriş merkezlerine uzaklığı 10 dakikadır.