Mobilya Fotoğraf Çekimleri

Mobilyalar iki değişik tarz ile çekim yapılır, istenirse doğal artalan hazırlanarak ve aksesuar ve uygun ışık desteği ile, istenirse önceden seçilen artalanlara göre aksesuar, ışık ısısı ve ışık açısı ile destelenerek çekilir. Yapılan çekimler tamamlandıktan sonra bilgisayarda photoshop desteğile derinlik ve renk ayarları yapılır.Mobilya fotoğrafları takım ve mobilyanın özelliklerin gösterildiği detay çekimleri ile tamamlanır.

 
Thumbnail Image 1

OKTO DESIGN Fotoğraf Çekimleri.

 

Thumbnail Image 1

OKTO DESIGN

2003 yılında bir aile şirketi olarak kurulan OKTO design ofis oturma grupları imalatıyla ticari hayatına başlamıştır. Üstün tasarım gücü ve kaliteden ödün vermeyen titiz üretim anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışında geniş kitlelere hizmet vermekte olan OKTO İzmir Torbalıda 47 personeli ile 3000 m2 lik fabrikasında aylık ortalama 480 takım oturma grubu üretmektedir.

Thumbnail Image 1

YATSAN

YATSA 1974 yılında başlayan üretim sürecini sürdürüyor. Uluslararası markalar için yaptığımız sözleşmeli üretimlerimiz ve üretimimizin büyük bir kısmını yaklaşık 40 farklı ülkeye ihraç etmemiz, tüm dünyada on binlerce kişinin bizi tercih etmesini sağladı. YATSAN markası bugün, farklı özelliklerdeki yaylı yataklardan, hiç yay kullanmadan üretilen visko-elastik materyalli yataklara, lateks yataklardan özel döşeme yatak başlıklarına ve yatak takımlarına, özel tasarım yat yataklarından su yataklarına, geniş bir ürün yelpazesiyle sektöre damgasını vuruyor.

Thumbnail Image 1

EVDONAT

EVDONAT Mobilta İzmir Kısıkköy'de imalat ve showroom'da satış yapmaktadır genellikle klasik modeller üzerinde çalışan EVDONAT bukonuda ra-ge'si ile başarılı ürünler yapmaktadır.