Moda Fotoğraf Çekimleri

Diafo Creative Agency müşteri memnuniyetini, profesyonel hizmet anlayışıyla değerlendiren şirketimiz, fotoğraf çekimleri,HD video çekimleri, grafik tasarım baskılı işler , web sitesi kurulum ve uygulamaları,e-ticeret sitesi kurulumu, uygulamaları ve destek hizmetleri, ayrıca 3D ürün modelleme hizmetleri veren bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 
Thumbnail Image 1

MODA

Thumbnail Image 1

ATİLLA MODAEVİ

Bizim için Gelinlik; Sanatımızdır. 1970' lerden günümüze, dededen toruna aktarıla özveri, sabır ve ustalıktır. Hayallerindeki gelinliğe kavuşan kızlarımızın gözlerindeki mutluluğu görmektir. 40 yıldır hayallerinizi özveriyle sanatımıza dönüştürüyoruz. Gözlerinizdeki ışıltı, gözlerimizdeki ışıltı oluyor. Yıllardır büyüyen kocaman bir aileyiz biz. Sizleri de bekleriz. Bir ömürboyu sürecek mutluluklar dileriz.

Thumbnail Image 1

BALKAŞ DERİ

Balkaş deri, yıllardır İzmir deri sektörünün içinde saygın yeri olan köklü bir firmadır, yapmış olduğu kaliteli bay ve bayan deri ceketlerle yurt içinde ve yurt dışında satışlar gerçekleştirmektedir. Bakaş Deri yapmış olduğu her ürünün kalitesine, çalıştığı firmalara güvence vermektedir, her geçen gün yeni modeller üreterek, deri ceket piyasalarında yerini yukarıya taşımaktadır.

Thumbnail Image 1

AYHANLI DERİ

TEDMOD deri konfeksiyon üretimi için bir aile atölyesi olarak Ayhanlı Deri Şirket adı ile 1993 yılında kurulmuştur. Biz birçok Avrupa Ülkeleri (Fransa, İspanya ve Almanya) ve Rusya için ürünlerimizi ihraç edilmiştir, biz 2000 yılından bu yana 2000 yılına kadar iç piyasada çalıştı. Ayhanlı Deri Şirketin (TEDMOD) üretim kapasitesi yaklaşık yılda 15.000 deri giyim olduğunu. Biz şirket için klasik veya özel tedavi giysiler üretmek mümkün.