Sanayi Fotoğraf Çekimleri.

Diafo Creative Agency müşteri memnuniyetini, profesyonel hizmet anlayışıyla değerlendiren şirketimiz, fotoğraf çekimleri,HD video çekimleri, grafik tasarım baskılı işler , web sitesi kurulum ve uygulamaları,e-ticeret sitesi kurulumu, uygulamaları ve destek hizmetleri, ayrıca 3D ürün modelleme hizmetleri veren bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 
Thumbnail Image 1

Sanayi Fotoğraf Çekimleri.

Büyük veya küçük sanayi kuruluşlarının ürün ve üretim faliyetlerini faliyet raporo, prestij katoloğu afiş ve posterlerde kullanacakları fotoğrafların çekilmleri belli bir plan ve projeye dayanır. Çekimlerden önce açı, ışık, tertip, temizlik ve personel kılık kyafetleri tespit edilir ve programlandırılır. Program dahilinde hangi açının hangi saatte yapılacağı tespit edilir ve fotoğraf çekimleri yapılır daha sonra çekim esnasında engellenemiyen bazı unsurlar photoshop ile revize edilir.

Thumbnail Image 1

İDÇ

İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. uzun hadde mamulleri üretmek amacı ile 1975 yılında İzmir Foça'da kurulmuştur. Modern haddehane tesisleri 1983’te, çelik hanesi ise 1987 yılında işletmeye alınmıştır. Aliağa ağır sanayi bölgesinde 500 bin m2’nin üzerinde bir alanda üretimini sürdürmektedir.

Thumbnail Image 1

Batı Anadolu Çimento

BATIÇİM Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş. 1966 yılında, %100 Türk sermayesi ile kurulduktan sonra hızla büyüyerek Türk Çimento Endüstrisi’nin güçlü şirketlerinden biri haline gelmiştir.  BATIÇİM Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş. kuruluşundan beri tanıtım ftoğraf çekimlerinde ağırlıklı olarak firmamızı tercih etmiştir.

Thumbnail Image 1

Özçe Demir

ÖZÇE DEMİR ÇELİK Ahmet Özbaş önderliğinde 1918 yılında Manisa’nın Salihki ilçesinde kurulmuştur.Bir asırlık birikimin kazandırdığı teknolojik bilgi, deneyim ve güç ile bugün Demir-Çelik sektöründe en tanınan ve aranılan şirketlerden biri olmuştur. İzmir A.O.S.B. de kurduğu üretim fabrikasının tanıtım çekimlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Thumbnail Image 1

Atik Metal

Atik Metal San. Ve Tic. A.Ş., Sektöründe 60 yıllık deneyime sahip firma Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’inde ve Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 500 çalışanı 12.000 m2 kapalı toplam 22.500m2 alanda faliyet göstermektedir. Atik Metal San. Ve Tic. A.S. tanıtımın her alanında kullanacağı fotğrafların çekiminde firmamızla çalışmıştır.

  

Thumbnail Image 1

HMS

HMS Makina San. Ve Tic. A.Ş., otomotiv sanayi ürünleri dönüm yüksek hassasiyet üretmek üzere 1979 yılında kurulmuştur. 2005 yılında şirket Çiğli, İzmir, üretim kapasitesini ve yeteneğini genişletti. tamamen 2012 yılında kendini yeniden organize sonra, şirket Kasım 2013 yılında Manisa'da, yeni yerine taşındı. HMS Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde  22.000 m2'lik üretim alanında faaliyetine devam etmektedir. Tanıtım fotoğrafları firmamız tarafından çekilmiştir.

Thumbnail Image 1

FEMATEK

Fematek Uluslararası Tic. A.Ş., 2006 senesinde konusunda deneyimli, uzman bir ekip tarafından kuruldu. Denizcilik ve demir çelik sektöründe yılların getirdiği deneyimle hızla büyüyen Fematek bugün merkez ofisi ve İzmir'deki fabrikası ile uzaktan algılama, termal görüntüleme ve milimetre dalga boyu görtüntüleme konularında da hizmet vermektedir. Fematek Uluslararası Tic. A.Ş İzmir Kemalpaşa'daki fabrikasının tanıtım fotoğraf çekimlerinde firmamızı tercih etmiştir.

Thumbnail Image 1

TERBAY

TERBAY MAKİNA ENDÜSTRİ VE TİC A.Ş. 1954 yılından beri İzmir’de endüstri alanında faliyet göstermektedir,20.000m2 kapalı toplam 50.000m2 üretim alanına sahip köklü bir firmadır. Firmada çalışan eleman sayısı 280, teknik kadro 25, idari kadroda 20 ve imalatta 235 kişidir. Terbay Makina Endüstri A:Ş. tanıtım fotoğraf çekimlerinde firmamızla çalışmaktadır.

 

Thumbnail Image 1

Ajan Elektronik

AJAN Elektronik 1973’ ten bu günümüze metal işleme sektöründe yüksek teknolojili makineler üretmektedir.Yurtiçinde ve yurtdışında 40 ı aşkın ülkede 6000 i aşkın makinesı bulunmaktadır.Söz konusu makinelerin hepsi faal olup, tüm yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.Şu an dört fabrikası ve 300’ü aşkın personeliyle AJAN Elektronik Türkiye’de CNC plazma pazarının liderliğine ve de uluslararası alanda pazar payına sahiptir. AJAN Elektronik üretim tanıtım fotoğraf çekimlerinde bizi tercih etmiştir.

Thumbnail Image 1

ENEKO MEKANİK

Havalandırma ve ısı/enerji ekonomisi sistemleri üzerine faaliyet göstermek üzere kurduğumuz Eneko çatısı altında sektörün ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden, Türk ve Avrupa standartlarına uygun, etkin ve ekonomik teknoloji ürünleriyle karşılıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ürettiğimiz cihazlar ile 62 milyon kWh enerjiyi geri kazandırdık. Eneko olarak hem enerji tasarrufu, hem de çevre koruması adına üzerimize düşeni yapmanın gururunu taşıyoruz. Eneko Havalandırma A.Ş. bizi tercih etmiştir.