Ürün Fotoğraf Çekimleri

Diafo Creative Agency müşteri memnuniyetini, profesyonel hizmet anlayışıyla değerlendiren şirketimiz, fotoğraf çekimleri,HD video çekimleri, grafik tasarım baskılı işler , web sitesi kurulum ve uygulamaları,e-ticeret sitesi kurulumu, uygulamaları ve destek hizmetleri, ayrıca 3D ürün modelleme hizmetleri veren bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 
Thumbnail Image 1

Endütriyel Ürün Fotoğraf Çekimleri.

Büyük veya küçük sanayi kuruluşlarının ürün ve üretim faliyetlerini faliyet raporo, prestij katoloğu afiş ve posterlerde kullanacakları fotoğrafların çekilmleri belli bir plan ve projeye dayanır. Çekimlerden önce açı, ışık, tertip, temizlik ve personel kılık kyafetleri tespit edilir ve programlandırılır. Program dahilinde hangi açının hangi saatte yapılacağı tespit edilir ve fotoğraf çekimleri yapılır daha sonra çekim esnasında engellenemiyen bazı unsurlar photoshop ile revize edilir.

Thumbnail Image 1

Kütahya Seramik

Kütahya Seramik seramik sektöründe öcü kuruluş olarak Türkiye'in liderlerinden biridir. NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Çalca Mahallesi, 43001, Kütahya adresinde seramik üretiminde devamlı olarak yenilikler getirmiş ve bayi ağını geliştirmiştir. Yeni ürün çeşitleri ile portföyünü güçlendiren firma. yer karosundan, duvar karosuna ve dış cephe giydirme karolarına kadar ve birçok alanda kullanılan ürünler üretmektedir.

Thumbnail Image 1

ECA

Temeli 1957 yılında ECA Pres Döküm Sanayi Ltd. Şti. olarak atılmış olan şirketimiz 1978 yılında İstanbul Samandıra' da Valfsel Armatür Sanayi A.Ş. olarak Tüzel kişiliğine kavuşmuştur. ECA markası ile üretilen armatürlerin gördüğü yoğun talebi karşılayabilmek ve Valfsel' in değişmez anlayışı olarak belirlenmiş olan  üstün kalite için yeni yatırımlar tamamlanarak 1990 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

Thumbnail Image 1

Çözüm Mutfak

1979 yılında İzmir'de faaliyete başlayan ÇÖZÜM MUTFAK SAN. TİC.A.Ş. bugün Türkiye'nin önde gelen lider endüstriyel mutfak ekipmanı üreticilerinden birisidir. Faaliyetlerine otel, hastane, askeri tesis, okul vb. tesislerin anahtar teslim endüstriyel mutfak taahhüt işleri ile başlayan ÇÖZÜM, bu alanda Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Afrika, Asya ve Avrupa başta olmak üzere birçok bölgede, yüzlerce başarılı projeye imza atmış bulunmaktadır.

Thumbnail Image 1

PORT-BAG

Işık Kalıp , 1971 yılında Kalıp tasarımı ve imalatı üzerine kurulmuştur. Uzun seneler boyunca ülkemizin bilinen bütün büyük firmalarına kalıp tasarımı ve imalatı konusunda destek veren firmamız, sunmuş olduğu kaliteli ve hızlı hizmet sonucunda müşterilerinden gelen yönlendirmeler ile yapmış olduğu kalıpların fason üretim baskılarını da yapan firmamız 1990 yılında ilk takım çantasını tasarlayarak pazarda PORT-BAG markası ile takım çantasının özdeşleşmesini sağlamıştır.

Thumbnail Image 1

Huka Stones

Our headquarters is based in Izmir/Turkey. We also have a distribution center in Tampa/Florida - USA, serving the Americas market. We have been supplying natural stone tiles, mosaics, tumbled stones, moldings, slabs and all others to our customers around the world for over 20 years. We guarantee that all of our stone items meet the high standards of our business partners and they are priced competitively.                                        

Thumbnail Image 1

ENEKO

Havalandırma ve ısı/enerji ekonomisi sistemleri üzerine faaliyet göstermek üzere kurduğumuz Eneko çatısı altında sektörün ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden, Türk ve Avrupa standartlarına uygun, etkin ve ekonomik teknoloji ürünleriyle karşılıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ürettiğimiz cihazlar ile 62 milyon kWh enerjiyi geri kazandırdık. Eneko olarak hem enerji tasarrufu, hem de çevre koruması adına üzerimize düşeni yapmanın gururunu taşıyoruz.                                                                                    

Thumbnail Image 1

SGS Mutfak

1999’a, endüstriyel mutfak ekipmanları üretmek üzere kurulmuş olan SGS, yüksek teknoloji modern üretim alt yapısını uzunlıllarını bu alanda geçirmiş idari kadrosu ile birleştirerek kısa sürede sektörde bu gününki konumuna ulaşmıştır. İzmir Torbalı’da 5000 m2’lik fabrikasında faaliyet göstermektedir.                                .

Thumbnail Image 1

Tolon Makina

TOLON, tam otomatik endüstriyel tip çamaşır yıkama sıkma makineleri, kurutma makineleri, ütüleme makineleri ve katlama makinelerinde uzmanlaşmış bir kuruluş olarak 1937’den bu yana faliyet göstermektedir. Yılda 1500 adedi aşan kapasitesiyle 4 kıtada 32’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Thumbnail Image 1

İnelli Plastik

Fematek Uluslararası Tic. A.Ş., 2006 senesinde konusunda deneyimli, uzman bir ekip tarafından kuruldu. Denizcilik ve demir çelik sektöründe yılların getirdiği deneyimle hızla büyüyen Fematek bugün merkez ofisi ve İzmir'deki fabrikası ile uzaktan algılama, termal görüntüleme ve milimetre dalga boyu görtüntüleme konularında da hizmet vermektedir. Fematek