Gıda Fotoğraf Çekimleri

Her türlü gıda ambalajı ve kendi doğal yapısı ile bir özelliğe sahiptir bu özelliği öne çıkartmak için aksesuarlı veya aksesuarsız kompozisyonlar ve ışık açısı ile desteklenir. Ürün fotoğraflarında görsel, izliyecilerin satın alma arzusunu öneçıkatrması gerektirmektedir o zaman çekilen fotoğraf amacına ulaşmış olur.İçecek fotoğrafları çekim esnsında fotoğrafik efektler, soğuk hissini veren damlacıklar ve sıcak hissini veren duman / buhar gibi efektler kullanılır daha sonra photoshop ile desteklenir.

 
Thumbnail Image 1
Thumbnail Image 1

Işık Tarım

Küçük bir şirket olarak başından itibaren, IŞIK ülkenin her yerinde arazi 4000 hektar alanda yaklaşık 88 farklı köylerde 1000'den fazla kayıtlı organik çiftçilere sahip organik meyve ve sebze Türkiye'den, bugün en büyük tedarikçilerinden biri haline geldi. Biz 1991 yılından bu yana Türkiye'de Organik Ürünler satan "İlk Türk Şirketi" olmak gurur duyuyoruz.

Thumbnail Image 1

Seçkin Catering

Hazır yemek sektörüne 1988 yılında merhaba diyen Seçkin Catering yemek fabrikası sizler için; güvenli ve sağlıklı besine kolaylıkla ulaşılabilmesinin temel bir insanlık hakkı olduğuna inanarak, yasalara, bilimsel bilgilere, pratik deneyimlere ve ahlaki ilkelere dayanarak üretim yapmaktadır

Thumbnail Image 1

Baydöner

Baydöner, Türkiye'de ve dünyada dönerin markası olmak ve Türk mutfağını temsil eden dönere hak ettiği değeri vermek amacıyla 2006 yılında yola çıktı. Herkesin çok sevdiği döneri tereddüt etmeden yiyebileceği keyifli mekanlar yarattı. Dünyanın en güçlü fast food markalarıyla yarışan ve Türkiye'nin her yerinde yüksek kalitede hizmet veren Baydöner,

Thumbnail Image 1

AK-DU

AK-DU markasının temelleri 1947 yılında BERGAMA Kozak Yaylasında kurucumuz (dedemiz) Sayın İbrahim DURMAZ tarafından atılmıştır. AK-DU 1947 yılında Kozak Yaylasında süt toplama ve ufak bir mandıra ile çalışmaya başlamıştır.

Thumbnail Image 1

Ülker Sos

Eksper Tüketim Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Eksper Tüketim, farklılaşan yaşam biçimleri ve tüketim alışkanlıkları ile ev dışı tüketim pazarının profesyonel üreticilerine hizmet vermek üzere 2002 yılında Ülker grup şirketi olarak kurulmuştur.

Thumbnail Image 1

Ekmekiçi

Ekmekiçi, Amerikan hamburgerinin bütün dünyayı ele geçirdiği günümüzde, çok daha sağlıklı, lezzetli ve bizden olan Türk döner, kebap, kokoreç ve lahmacununu misafirlerine fast food şeklinde sunan Türkiye’nin ilk zincir restoranıdır. Ekmekiçi’nin ardında, 1983’ten beri gıda sektöründe hizmet veren Çağdaş Tur. İnş. Tarım ve Gıda A.Ş yer almaktadır.

Thumbnail Image 1

Pamukkale Şarap

Her türlü gıda ambalajı ve kendi doğal yapısı ile bir özelliğe sahiptir bu özelliği öne çıkartmak için aksesuarlı veya aksesuarsız kompozisyonlar ve ışık açısı ile desteklenir. Denizli ilimizden gelen şarap lezzeti.

Thumbnail Image 1

Türk Tuborg

Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayii A.Ş. 1967 yılında İzmir-Pınarbaşı'nda kurulmuş ve 1969 yılının başlarında üretime başlamıştır. Yılda 36 bin ton malt ve 333 milyon litre bira üretim kapasitesi ile entegre bir tesis olan Türk Tuborg fabrikası, Türkiye'nin en büyük bira fabrikalarından biridir.

Thumbnail Image 1

Öküzgözü Şarap

Her türlü gıda ambalajı ve kendi doğal yapısı ile bir özelliğe sahiptir bu özelliği öne çıkartmak için aksesuarlı veya aksesuarsız kompozisyonlar ve ışık açısı ile desteklenir. İzmir Foça ilçesinden şarap lezzeti.